
Пластиковий шезлонг пляжний Keter Pacific для купання та загоряння, лежак-шезлонг садовий розкладний для відпочинку
8 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00009012
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 197 см |
| Ширина | 75 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Висота виробу | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 080 ₴




