Садовий пластиковий будиночок Keter Oakland 757 (229смх223см) будиночок для інвентарю простий і зручний у використанні. Виготовлений з міцної пластики, який стійкий до несприятливих погодних умов, до вологи і морозу, не вигоряє на сонці, тому не вимагає спеціального догляду або фарбування. Зручний і комфортний, він ідеально підійде до вашого інтер'єру в саду або буде дивитися стильною будівлею на задньому дворику.
Будиночок досить місткий, має міцну підлогу і дах, грати вентиляції і вікно.

Варіанти використання:
- садовий будиночок для комунікаційних систем;
- госблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона
- сарай для зберігання садових меблів;
- господарський блок для зберігання прибирального інвентарю, чистка басейну, будівельних матеріалів;
- гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самокатів, санок, снігокатів, ліж.
Основні характеристики:
- виготовлений із пластику високої якості, нетоксичний, підлягає вторинному переробці;
- металева арматура;
- вентиляційна система, підвійні двері зачиняються (замок не входить в комплект);
- висока стійкість до різних погодних умов;
- не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування;
- легко складається;
- компактна упаковка;
- міцність і довговічність;
- легко переносити і просто складати за допомогою побутових інструментів.
Купити Садовий пластиковий будиночок Keter Oakland 757 (229смх223см) можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Вага | 140 кг |
| Висота | 2420 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | 227х132х24см; 227х132х15см |
- Ціна: 77 230 ₴









