Дерев'яна гойдалка на дачу Фуксія виготовлена з бука, дерево вкрите олією на основі натурального воску. У комплект входить балдахін від сонця та зручні подушки.
Гойдалка підвісна садова Фуксія для терас, лаунж зони та дачного відпочинку
Для більшості людей вуличні гойдалки асоціюються з відпочинком на природі влітку. Дерев'яна садова гойдалка - чудова прикраса для прибудинкової території. Вони поділяють зони відпочинку, встановлюються наприкінці пішохідного майданчика, органічно вписуються в ландшафт садової зони, незамінні на дитячих майданчиках, виконують суто естетичну функцію. Дерев'яні конструкції – найкраща ідея для створення куточка романтичного спілкування – виникає природна гармонія з навколишнім середовищем.

Переваги меблів з дерева:
- екологічність
- різноманітність форм та дизайну
- міцність та довговічність
- практичність та функціональність
- комфортабельність
- безпека у використанні
- доступна вартість
- презентабельність
Характеристики:
- Країна виробник – Україна.
- Матеріал – бук
- Довжина – 210см
- Ширина - 156см
- Висота - 165см
- Вага – 83кг
Купити Садову гойдалку Фуксія можна у нашому інтернет магазині GoodsDream!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал навісу | тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Основа сидіння | натуральне дерево |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 83 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
- Ціна: 0,01 ₴
