Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | ref. 6129-44 |
| Гарантія: | 5 років |
| Забір повітря в пічку: | з приміщення |
| Коефіцієнт корисної дії: | 70 % |
| Максимальна довжина поліна: | 80 см |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 910х930х480 мм |
| Спосіб відчинення дверцят печеньки: | бічні |
| Середня температура згоряння: | 388 °C |
| Країна | Франція |
| Паливо | дерево |
| Форма скла печки: | пряме |
| Колір | Антрацит |
| Эмисия СО: | 0,15 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 937,50 ₴


Відправка з 03 травня 2026