
Елітний камінофен із вертикальною топкою, духовкою та дровницею NORDICA Stefany Forno BII bordo — 10,6 кВт
196 539 ₴
- Під замовлення
- Код: V0000001049
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 667-83-39
NORDICA Stefany Forno BII bordo – ультрасучасна елегантна опалювально-варильна піч високої якості. Використання майоліки для декоративного оформлення корпусу камінофену поєднує в собі естетичні, функціональні та практичні аспекти. Облицювання цим спеціальним видом кераміки ручної роботи акумулює тепло і рівномірно виділяє його впродовж тривалого часу. Топкова камера — з чавуну; опалюваний простір - до 303 м³.
Особливості моделі:
- Оригінальна аркова форма пристрою
- Висувна сталева духовка (24 л), покрита порцеляновою емаллю, з датчиком температури
- Емальовані чавунні дверцята
- Склокераміка, стійка до високих температур (до +750°)
- Регулювання подачі первинного та вторинного повітря з режимом тривалого горіння
- Технологія "чисте скло"
- Подача повітря із зовнішнього середовища
- Система вторинного допалу (підвищує ККД, знижує шкідливі викиди, збільшує ефективність згоряння палива)
- Спеціальна ніша для дров
- Висувний ящик для попелу
- Верхнє або заднє під'єднання до димоходу
Надійна італійська піч NORDICA Stefany Forno BII відкриває можливості для різноманітних кулінарних експериментів і забезпечує комфортну температуру в котеджах, дачах і приватних будинках.

Купити піч-камін на дровах NORDICA Stefany Forno BII bordo - 10,6 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
- Глибина (мм): 586
- Ширина (мм): 660
- Висота (мм): 1300
- Вага (кг): 239
- Потужність (кВт): 10,6
- ККД 85,1%
- діаметр димоходу (мм): 150
- вид палива: дрова
- Матеріал корпусу — чавун
- Колір — бордо
- Країна Італія
- Виробник — NORDICA
- Код: 7113430
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordica |
| Країна виробник | Італія |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 85.1 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10600 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Витрата твердого палива | 2.9 кг/год |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 586 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | Nordica 7113430 |
| Забір повітря в пічку: | з зовнішнього середовища |
| Коефіцієнт корисної дії: | 85,1 % |
| Матеріал | Чавун |
| Потужність | 10,6 |
| Наявність зольника: | Да |
| Загальні розміри ШхВхГ: | 660х1300х586 мм |
| Спосіб відчинення дверцят печеньки: | бічні |
| Країна | Італія |
| Паливо | дерево |
| Форма скла печки: | пряме |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 539 ₴


