Особливістю компактної печі MBS Happy чорна — 6 кВт є сучасний глянцевий дизайн: сталеві емальовані стінки та дверцята з вогнетривким склом SCHOTT ROBAX. Слугує для опалення простору до 100 м3. Поверхня, дверцята камери згорання і зольний ящик виготовлені з високоякісного чавуну. Топка футерована шамотними плитами, дефлектор з вермикуліту. Підключення печі до димоходу – верхнє. Регулятор подачі повітря - на дверцятах зольного ящика.
Асортимент опалювального обладнання відомої сербської компанії MBS спрямований на те, щоб максимально спростити щоденний побут і зробити Ваше життя комфортнішим.
Купити піч-камін на дровах MBS HAPPY чорна — 6 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!

Технічні характеристики:
Розміри печі (ВхШхГ): 745х400х410 мм;
Розміри топки (вхШхГ): 250х270х300 мм;
Теплова потужність: 6 кВт;
Площа приміщення: 50 м2;
ККД: 82%;
Під'єднання до димоходу: верхнє;
Діаметр димоходу: ø 120 мм;
Паливо: дрова, паливні брикети;
Вага: 54 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 54 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 221.4 град. |
| Витрата твердого палива | 1.6 кг/год |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Пелети, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 17 675 ₴


Відправка з 03 травня 2026