Піч-камін Bella Thalia сіра — 10 кВт — зручний і надійний варіант обігріву, що створює тепло та комфорт у приміщенні до 100 м³.
Сталевий корпус печі покритий термостійкою фарбою. Верхня панель і дверцята — чавунні. Дверцята укомплектовані вогнетривким склом. У печі передбачений конвекційний кожух, що забезпечує природний повітрообмін. Внутрішня частина топки викладена шамотними плитами, які прекрасно акумулюють тепло та захищають метал від впливу високих температур. Під нею розташований зручний висувний попільник. Рухома заслінка на дверцятах дає змогу регулювати режими роботи — тління, більш або менш активне горіння. Колосник в дров'яній камері виготовлений з чавуну, що забезпечує тривалий термін експлуатації та ефективність згоряння. У нижній частині корпусу є відділення для сушіння та зберігання дров. Максимальна довжина поліна 40 см. Під'єднання до димоходу верхнє. Робота на одному завантаженні — до 6 годин.
Купити піч на дровах Bella Thalia бежеву гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
Габарити печі (ВхШхГ) (мм): 915х490х440
Габарити топкової камери — ВхШхГ (мм):
270х300х340
Потужність — дрова (кВт): 6.2-10.2
Під'єднання до димоходу: Верхнє
Діаметр димоходу (мм): 120
Паливо: дрова
ККД (%): 81,4
Вага: 75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Thalia |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 75 кг |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 81.4 % |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Номінальна потужність | 10200.0 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 915 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 19 443 ₴

Відправка з 03 травня 2026