Компактна вертикальна піч Pro-Termo LAVA BASIK - 5 кВт — зручний і надійний варіант опалення приміщень різного призначення. Піч обладнана спеціальними бічними конвекційними прорізами для прискореного прогрівання приміщення (до 100 м³).
Сталевий корпус з глухими дверцятами (без скла) покритий термостійкою фарбою. Внутрішня частина топки викладена шамотними плитами, які прекрасно акумулюють тепло та захищають метал від впливу високих температур. Передбачені колосникові грати, зручний ящик для золи і ручка-регулятор подачі повітря для швидкого розпалювання та контролю горіння. У нижній частині корпусу є відділення для сушіння та зберігання дров. Під'єднання до димоходу верхнє. Max довжина поліна — 30 см.
Купити піч на дровах Pro-Termo LAVA BASIK гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!

Технічні характеристики:
Габарити -ВхШхГ (мм): 820x360x330;
Потужність — дрова (кВт): 5 кВт;
ККД при номін. потужності- дрова (%): 77;
Під'єднання до димоходу: верхнє;
Діаметр димоходу (мм): O 120;
Паливо: дрова;
Вага 38 кг;
Матеріал: сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Thermo |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 38 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 9 550 ₴





Відправка з 03 травня 2026