NORDICA EMILIANA STEEL anthracite black — ультрасучасна елегантна екопіч високої якості з варильною поверхнею. Сталевий корпус камінофена покритий термостійкою фарбою, топка - чавунна. Опалюваний простір - до 186 м³.
Особливості моделі:
- Конфорка для розігрівання або приготування їжі
- Емальовані чавунні дверцята, верх і основа
- Склокераміка, стійка до високих температур (до +750°); технологія очищення скла потоком повітря
- Трирівнева система подачі повітря з режимом тривалого горіння
- Система подвійного допалювання (підвищує ККД, знижує шкідливі викиди, збільшує ефективність згоряння палива)
- Під'єднання повітря із зовнішнього середовища
- Висувний ящик для золи
- Верхнє під'єднання до димоходу
Надійна італійська піч NORDICA EMILIANA STEEL створює унікальний дизайн, який підкреслює стиль і атмосферу приміщення.
Купити піч-камін на дровах NORDICA EMILIANA STEEL anthracite black - 6,5 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
Країна-виробник: Італія
Розміри печі (шхВхГ): 453x950x490 мм
Номінальна потужність: 6,5 кВт
Об'єм приміщення: 186 м³
ККД: 88.7%
Вага: 121 кг
Під'єднання до димоходу: верхнє
Діаметр димоходу: ø 120 мм
Паливо: дрова, паливні брикети
Колір: антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordica |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 121 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 88.7 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6500 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Система чистого горіння | Да |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Чорний |
| Витрата твердого палива | 1.7 кг/год |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 453 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 226 ₴




Відправка з 03 травня 2026