NORDICA Tea white - ультрасучасна елегантна еко-піч високої якості з варильною поверхнею. Емальоване покриття бічних стінок забезпечує привабливий екстер'єр і тривалу експлуатацію. Камера згоряння - з чавуну; опалювальний простір - до 189 м³.
Особливості моделі:
- Конфорка для приготування або розігрівання їжі
- Емальовані чавунні верхня панель, основа та дверцята
- Склокераміка, стійка до високих температур (до +750°)
- Регулювання подачі первинного та вторинного повітря з режимом тривалого горіння
- Технологія "чисте скло"
- Система подвійного допалу (підвищує ККД, знижує шкідливі викиди, збільшує ефективність згоряння палива)
- Наявність рухомої колосникової решітки
- Висувний ящик для попелу
- Верхнє під'єднання до димоходу
Надійна італійська піч NORDICA Tea створює унікальний дизайн, який підкреслює стиль і атмосферу приміщення.

Купити піч-камін на дровах NORDICA Tea white - 6,6 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Технічні характеристики:
Вага (кг): 77
Ширина (мм): 414
Висота (мм): 832
Глибина (мм): 419
Обсяг опалювального приміщення (м. куб.): 189
ККД (%): 82
Потужність (кВт): 6.6
Діаметр димоходу (мм): 120
Матеріал корпусу: чавун
Вид палива: дрова
Водяний контур: немає
Країна-виробник: Італія
Код: 7111810
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordica |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 77 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6600 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Система чистого горіння | Да |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Білий |
| Витрата твердого палива | 1.8 кг/год |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 832 мм |
| Глибина | 419 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 414 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забір повітря в пічку: | з приміщення |
| Наявність зольника: | Да |
| Спосіб відчинення дверцят печеньки: | бічні |
| Країна | Італія |
| Паливо | дерево |
| Форма скла печки: | пряме |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 413 ₴



Відправка з 03 травня 2026