
Опалювально-варильна сталева піч камін на дровах для повітряного опалення будинку ProFire (MEGAL) TARA P 8 - 8 кВт Червоний
24 114 ₴
- В наявності
- Код: CNT00009700
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 90 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 498 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 114 ₴



