Кухонна піч на дровах з конфоркою для опалення на приготування їжі SABAH S102D з чавунною топкою - 7,8 кВт
Sabah S102D ефективний та простий у використанні. Завдяки горінню палива (деревина, вугілля) всередині він миттєво нагрівається та зберігає тепло приміщення протягом тривалого часу завдяки своїй функції сну. Таким чином, вам залишається лише насолоджуватися цією хвилиною та проводити час із коханими.
Sabah є одним з провідних виробників печей і камінів у Туреччині. Завдяки якісному виконанню та довговічності він дає клієнтам впевненість у своїй продукції.

Купити чавунну піч-камін на дровах SABAH S102D - 7,8 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики SABAH S102D
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sabah |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 60 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7800 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 80 м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 684 ₴









