Чавунна кухонна піч буржуйка дровах для дачі SABAH S103 з духовкою та варильною поверхнею - 13,3 кВт
Sabah S103 ефективний та простий у використанні. Завдяки горінню палива (деревина, вугілля) всередині він миттєво нагрівається та зберігає тепло приміщення протягом тривалого часу завдяки своїй функції сну. Таким чином, вам залишається лише насолоджуватися цією хвилиною та проводити час із коханими.
Sabah є одним з провідних виробників печей і камінів у Туреччині. Завдяки якісному виконанню та довговічності він дає клієнтам впевненість у своїй продукції.

Купити чавунну кухонну піч-камін на дровах SABAH S103 - 13,3 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики SABAH S103
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sabah |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 93 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 13300 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 130 м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 995 ₴



