Чавунна камінна піч на дровах для повітряного опалення з плитою та духовкою SABAH S100 чорна - 13,3 кВт
Sabah S100 ефективний та простий у використанні. Завдяки горінню палива (деревина, вугілля) всередині він миттєво нагрівається та зберігає тепло приміщення протягом тривалого часу завдяки своїй функції сну. Таким чином, вам залишається лише насолоджуватися цією хвилиною та проводити час із коханими.
Sabah є одним з провідних виробників печей і камінів у Туреччині. Завдяки якісному виконанню та довговічності він дає клієнтам впевненість у своїй продукції.

Купити чавунну кухонну піч-камін на дровах SABAH S100 - 13,3 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики SABAH S100
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sabah |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 113 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 13300 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 980 см |
| Глибина | 486 см |
| Площа обігрівання | 130 м.кв. |
| Ширина | 560 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 534 ₴



