Опалювальна сучасна кухонна піч камін на дровах з варильною поверхнею та духовкою SABAH S107 - 14 кВт
Sabah S107 ефективний та простий у використанні. Завдяки горінню палива (деревина, вугілля) всередині він миттєво нагрівається та зберігає тепло приміщення протягом тривалого часу завдяки своїй функції сну. Таким чином, вам залишається лише насолоджуватися цією хвилиною та проводити час із коханими.
Sabah є одним з провідних виробників печей і камінів у Туреччині. Завдяки якісному виконанню та довговічності він дає клієнтам впевненість у своїй продукції.

Купити чавунну піч-камін на дровах SABAH S107 - 14 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики SABAH S103
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sabah |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 133 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 14000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 962 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 140 м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 405 ₴




