
Шезлонг садовий пляжний дерев'яний із гнутим настилом «Ексклюзив» лежак-шезлонг для пляжу, басейну, дачі
1 450 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00013676
Садовий дерев'яний шезлонг для пляжу із гнутим настилом «Ексклюзив»
Унікальний лежак з гнутим настилом «Ексклюзив» є вишуканою окрасою будь-якого ландшафту. Плавні вигини букового настилу додають естетичності та філігранності. Він не залишить поза увагою жодного поціновувача красивого відпочинку.
Лежак-шезлонг має спеціально розроблений ергономічний профіль завдяки гнутим елементам настилу. Ви зможете насолоджуватися відпочинком на лежаку «Ексклюзив» у садово-паркових зонах, саунах, на пляжах, біля басейнів, у приватних котеджах.
За допомогою балансування центру маси тіла можна плавно погойдуватися та встановити шезлонг в позицію, де нижня частина лежака вища за верхню, що дуже корисно для кровообігу у нижніх кінцівках. Саме такий відпочинок сприяє релаксації та повному відновленню сил.
Для максимальної зручності разом із лежаком-шезлонгом «Ексклюзив» пропонуємо додатково спеціально-розроблену подушечку-підголівник "Мар'яро".
Особливості
- унікальний дизайн;
- ергономічний профіль, що повторює форму тіла;
- розкладні (підпірні) ніжки з фіксацією;
- при складених ніжках є можливість погойдування завдяки балансуванню центру маси тіла;
- надзвичайно стійка конструкція (навантаження до 120 кг);
- компактне складування при зберіганні.
Купити Дерев'яний шезлонг можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream Товари Мрії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 66 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисне покриття | водостійкий лак |
| Матеріал виготовлення | Водостійка фанера "Масив бука" |
- Ціна: 1 450 000 ₴






