Лежак-шезлонг для пляжу дерев'яний «Магнат»
Лежак (шезлонг) «Магнат» із особливим ергономічним профілем – це чудовий спосіб релаксації. Саме він, повторюючи форму Вашого тіла, допоможе зняти втому і відновити сили організму.
При лежанні на ньому Ваше серце знаходиться на рівні напівзігнутих ніг, що дозволяє повністю розслабитись і покращити циркуляцію крові.
Наявність підніжки значно покращує відпочинок.
Дерев’яні врізні планки, додаткові нижні підпори та нижня обв'язка по контуру гарантують надійність при використанні.
Ця модель особливо міцна, тому підходить для важчих людей та для використання у громадських місцях.
Особливості
- ергономічний профіль, що повторює форму тіла;
- підніжка для кращого відпочинку;
- міцність та надійність конструкції (врізні планки, додаткові нижні підпори, нижня обв'язка по контуру);
- підходить для важчих людей (до 150 кг);
- підходить для саун, соляних печер та громадських місць;
- можливе докомплектування подушкою-підголівником "Мар'яро".
Купити Шезлонг лежак дерев'яний можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream Товари Мрії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 87 см |
| Довжина | 175 см |
| Ширина | 62 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Столик | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисне покриття | водостійкий лак |
| Матеріал виготовлення | Масив бука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 830 ₴




