Садова лавка для відпочинку з дерева зі спинкою і поруччями "Королівська"
Садова лавка "Королівська" з підлокітниками – запрошує на відпочинок у Вашому саду, на дачі, у котеджі чи на пляжі, парку, вуличці.
Важливою перевагою є ергономічний профіль, що додає зручності при сидінні.
Підлокітники дають можливість краще розслабитись.
Лавка дуже міцна та надійна - боковини виготовлені із високоякісного литва алюмінію, а настил - із масиву буку.
Водночас вона легка (вага до 20 кг), тому її перенести може навіть одна людина.
Кожна планка букового настилу кріпиться чотирма болтами (а не двома, як зазвичай).
Настил покритий атмосферостійким тонованим просоченням або олією.
За допомогою спеціальних отворів у нижній частині лавочку легко можна прикріпити до основи (садової доріжки, тераси тощо).
Розрахована на 3 осіб.
По-справжньому королівський релакс для Вас — від компанії “Мар'яро”.
Особливості
- ергономічний профіль;
- додаткові підлокітники для максимального комфорту;
- міцність (високоякісне литво алюмінію, масив буку);
- мала вага (до 20 кг);
- додаткове кріплення настилу;
- довговічність (атмосферостійке покриття);
- отвори для кріплення до основи (садової доріжки, тераси);
- розрахована на 3 осіб.
Купити Садову лавку з підлокітниками можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream Товари Мрії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1450 мм |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Алюміній |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 450 000 ₴










