Подушечка-підголівник для шезлонгу, лежака
Подушечка-підголівник зробить Ваш відпочинок ще зручнішим. Вона універсальна і ідеально підходить до всіх крісел, шезлонгів та лежаків «Мар’яро».
Подушечка виготовлена із якісного шкірзамінника. Наповнювач - довговічний поролон, що гарно тримає форму і не деформується.
Кріплення дозволяє регулювати висоту подушечки на найзручнішому для Вас рівні.
Чохол легко знімається та піддається очистці.
Особливості
- універсальність;
- гігієнічність;
- висота кріплення регулюється;
- чохол легко знімається.
Купити Підголівник для шезлонгу можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream Товари Мрії!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 15 мм |
| Наявність внутрішнього чохла | Ні |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наповнювач | Поролон |
| Застібка чохла | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴


