Розетта димохідна ∅150 мм виконує естетичну функцію при підключенні камінних топок, печей та котлів, які працюють на деревині, до наявних димохідних труб.
Застосовується для декоративного маскування точок з'єднання труби димоходу з перекриттям або стіною.
Виготовлена з низьколегованої сталі завтовшки 0.5 мм і покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих PARKANEX:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 0.5 мм
- діаметр: 150 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити димохідну розетту гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | Rozeta/150 |
| Максимальна температура димових газів | 1028 град. |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр, мм | 150 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
- Ціна: 260,10 ₴
