Вставка двостінна ∅160 мм призначена для з'єднання димової труби камінної топки, печі або котла з основним димоходом. Забезпечує легке розбирання.
Виготовлена з низьколегованої сталі завтовшки 1 мм і покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих PARKANEX:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 1 мм;
- діаметр: 160 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталеву димохідну вкладку у стіну гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16 см |
| Діаметр, мм | 160 мм |
| Артикул | Wkladka/D/160 |
| Максимальна температура димових газів | 1065 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

