Димохідна редукція ∅230/220 мм забезпечує надійне з'єднання димової труби меншого діаметра з більшим.
Виготовлена із низьколегованої сталі товщиною 2 мм та покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих Вент Устрiй:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм
- діаметр: 230/220 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталеву димохідну редукцію гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Redukcja/230/220 |
| Діаметр | 23 см |
| Діаметр, мм | 230 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1030 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 278 ₴
