Вставка двостінна ∅120 мм призначена для з'єднання димової труби камінної топки, печі або котла з основним димоходом. Забезпечує легке розбирання.
Виготовлена з низьколегованої сталі завтовшки 1 мм і покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Переваги комплектуючих PARKANEX, Вент Устрiй:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 1 мм;
- діаметр: 120 мм
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталеву димохідну вкладку у стіну гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkanex |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | Wkladka/D/120 |
| Діаметр | 12 см |
| Діаметр, мм | 120 мм |
| Максимальна температура димових газів | 1062 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,30 ₴

