Димохідна труба 50 см ∅200 мм виготовлена з низьколегованої сталі завтовшки 2 мм і покрита чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання. Використовується для під'єднання вихідного патрубка каміна, печі або котла до основного цегляного димоходу або димоходу з неіржавкої сталі. З'єднання труб відбувається шляхом вставки одного елемента в інший.
Переваги димохідних труб STAHL SYSTEM:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм;
- діаметр: 200 мм
- довжина: 0,5 м
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталеву димохідну трубу гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STAHL SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Rura/200/50 |
| Діаметр | 20 см |
| Діаметр, мм | 200 мм |
| Довжина: | 50 см |
| Довжина, м | 0.5 м |
| Максимальна температура димових газів | 1052 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931,38 ₴

