Димовий трійник з кутом нахилу 90°, діаметром ∅150 мм виготовлений з низьколегованої сталі товщиною 2 мм і покритий чорною термостійкою фарбою. Витримує високу температуру нагрівання.
Слугує для з'єднання вертикальних димохідних труб з горизонтальными. Призначений для ефективного виведення димових газів із печей на дровах та камінів у наявні димові труби. З'єднання труб здійснюється шляхом вставки одного елемента в інший.
Переваги димохідних трійників STAHL SYSTEM:
Чудово гармоніюють із корпусом опалювальних пристроїв.
Виготовлені методом плазмового зварювання
Зберігають колір упродовж усього терміну експлуатації.
Відповідають європейським стандартам, гарантують безпеку, максимальну ефективність і комфорт.
Характеристики:
- товщина листа 2 мм;
- кут: 90°
- діаметр: 150 мм
- довжина: 0,5 м
- термостійкість: 1000 °C
Купити сталевий димохідний трійник гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STAHL SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Низьколегована сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Trojnik/90/150 |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр, мм | 150 мм |
| Довжина: | 50 см |
| Довжина, м | 0.5 м |
| Максимальна температура димових газів | 1133 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Країна | Польща |
| Товщина стінки | 2. |
- Ціна: 1 605,65 ₴
