-10%

Окремостояча чавунна піч камін для повітряного опалення заміського будинку PLAMEN DORA 10 N зелена — 9 кВт
29 795 ₴
26 815,50 ₴
- В наявності
- Код: CNT00007375
+380 (97) 667-83-39
Окремостояча чавунна піч камін для повітряного опалення будинку PLAMEN DORA 10 N зелена - 9 кВт
Піч-камін DORA 10 N — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення.
Особливості:
- Вогнестійке віконце, завдяки якому можна насолоджуватися полум'ям;
- Можливість регулювати подачу повітря;
- Зольний ящик для попелу;
- Плоска панель, яку можна використовувати для розігрівання води;
- Режим тривалого горіння.
Багатофункціональна піч бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN DORA 10 N зелена — 9 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN DORA 10 N зелена:
| Розміри (ШxВxГ) | 380 х 987 х 435 мм |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Максимальна потужність | 9 кВт |
| Вага | 64,5 кг |
| Опалюване приміщення | 180 м 3 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Розміри дверцят (ШхВ) | 220 х 220 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 314 х 340 х 338 мм |
| ККД | 75% |
| Норма | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 64.5 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 81.9 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 7200 Вт |
| Площа обігріву | 90 кв.м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 987 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 815,50 ₴

