
Чавунна варильна піч камін на дровах з плитою для опалення заміського будинку PLAMEN LAGUNA червона — 11 кВт
54 035 ₴
- Немає в наявності
- Код: CNT00007380
+380 (97) 667-83-39
Чавунна варильна піч на дровах з плитою для дачі PLAMEN LAGUNA червона — 11 кВт
Піч-камін LAGUNA 11 кВт — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення.
Особливості:
- Скляні дверцята, завдяки яким можна насолоджуватися полум'ям;
- Можливість регулювати подавання повітря;
- Ніша для дров;
- Аркова ніша, яка чудово підходить для підігрівання води або їжі;
- Режим тривалого горіння.
Багатофункціональна піч бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN LAGUNA червона — 11 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN LAGUNA червона:
| Розміри (ШxВxГ) | 500 х 1226 х 540 мм |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Вес | 133 кг |
| Опалюване приміщення | 180 м 3 |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Розміри рами топки (ШхВ) | 340 х 280 мм |
| Розміри топки (ШxВxГ) | 360 х 400 х 340 мм |
| ККД | 80,9% |
| Норма | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 133 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.9 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Площа обігріву | 110 кв.м |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1226 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 035 ₴

