-10%

Чавунна піч камінофен на ніжках з конфоркою для повітряного опалення приватного будинку PLAMEN AMITY 3 - 11 кВт
40 400 ₴
36 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: CNT00007110
+380 (97) 667-83-39
Чавунна піч камінофен з конфоркою для повітряного опалення заміського будинку PLAMEN AMITY 3 - 11 кВт
Піч-камін AMITY 3 — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення 160 м. куб.
Особливості:
- Простору верхню частину пічки можна використовувати як варильну поверхню;
- Скляні дверцята, завдяки яким можна насолоджуватися полум'ям;
- Регулювання потоків повітря завдяки двом отворам;
- Зольний ящик для попелу;
- Ефект тривалого горіння для економії палива.
Багатофункціональна піч бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN AMITY 3 - 11 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN AMITY 3:
| Розміри (ШхВхГ) | 597 x 764 x 519 мм |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 11kW |
| Вага | 128,5 кг |
| Площа обігріву | 160 м 3 |
| Діаметр димоходу | Ø 120 мм |
| Розмір рами топки (ШхВ) | 335 x 190 мм |
| Розмір топки (ШхДхГ) | 490 x 340 x 290 мм |
| Енергоефективність | 75,8% |
| Стандарт | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 128.5 кг |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.9 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Площа обігрівання | 110 м.кв. |
| Тип палива | Тверде |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 764 мм |
| Глибина | 519 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 360 ₴
