Дров'яна чавунна піч камін на ніжках у вінтажному стилі для дачі PLAMEN GLAS FRANKLIN — 13 кВт
Піч-камін GLAS FRANKLIN - 13 кВт — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення до 200 м куб. До комплекту входить фірмова кочерга та прихватка.
Особливості:
- Вогнестійкі скляні дверцята, завдяки чому можна насолоджуватися полум'ям;
- Система регулювання подавання повітря;
- Зольний ящик для попелу;
- Зручна ручка;
- Ефект тривалого горіння для економії палива.
Багатофункціональна піч бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.
Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN GLAS FRANKLIN — 13 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN GLAS FRANKLIN:
| Розміри (ШхВхГ) | 860 x 800 x 630 мм |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Вага | 145 кг |
| Опалюваний простір | 200 м 3 |
| Діаметр димоходу | Ø 150 мм |
| Розміри рами топки (ШxВ) | 560 х 185 мм |
| Розміри топки (ШxВxГ) | 550 x 260 x 310 мм |
| ККД | 74,1% |
| Стандарт | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.4 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Тип палива | Тверде |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Площа обігрівання | 130 м.кв. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 814 ₴



