
Чавунна дров'яна піч-камін окремостояча для дачі, буржуйка з водяним опаленням PLAMEN MARINA -12 кВт
64 617 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00007393
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Чавунна дров'яна піч-камін окремостояча, буржуйка з водяним опаленням PLAMEN MARINA -12 кВт
Піч-камін MARINA - 12 кВт — сучасний побутовий автономний опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення.
Особливості:
- Наявність водяного контуру. Бак із водою розташований усередині печі;
- Дверцята із широкоформатним склом, завдяки чому можна насолоджуватися полум'ям;
- Зольний ящик для попелу;
- Ящик для дров;
- Система повітряної завіси;
- Ефект тривалого горіння для економії палива.
Багатофункціональна піч бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну піч-камін на дровах PLAMEN MARINA — 12 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN MARINA:
| Розміри (ШxВxГ) | 500 х 1226 х 540 мм |
| Номінальна потужність | 10,5 кВт |
| Максимальна потужність | 12 кВт |
| Вага | 164 кг |
| Опалюване приміщення | 200 м 3 |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Розміри дверцят (ШхВ) | 340 х 280 мм |
| Розміри топкової камери (ШхВхГ) | 360 х 400 х 340 мм |
| Кількість води в котлі | 12.2 л |
| Максимальний робочий тиск | 2 бар |
| Номінальна потужність котла | 6 кВт |
| ККД | 79,4% |
| Норма | EN 13240 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 164 кг |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 79.4 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10500 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Вид пального | Тверде |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова, Тирса, Брикети, Пелети, Кора |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1226 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Бак для води | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа обігрівання | 130 м.кв. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 617 ₴

