Вбудована чавунна камінна топка на дровах для опалення заміського будинку PLAMEN BARUN 1 - 11 кВт
Камінна топка BARUN 1 - 11 кВт – сучасний побутовий опалювальний пристрій. Модель проста у встановленні, монтажі, процесі експлуатації, безпечна; має компактні розміри, швидко прогріває приміщення. Чавунна камінна топка може бути облицьована за Вашим смаком, з огляду на дизайн інтер'єру.
Особливості:
- Дверцята із широкоформатним склом, завдяки чому можна насолоджуватися полум'ям;
- "Повітряна" завіса", яка відповідає за автоматичне очищення скла
- Зольний ящик для попелу;
- Наявність системи подвійного допалювання газів (суттєво підвищує ефективність);
- Внутрішній обмежувач деревини;
- Регулятор подавання повітря;
- Шибер.
Багатофункціональна топка бренду Plamen хорватського виробництва — це вдале поєднання класичного дизайну, невисокої вартості, потужного функціоналу. Виготовляється з високоякісного чавуну власного виробництва, має високі технічні характеристики, зокрема регульований цикл інтенсивності горіння, максимально повне згоряння палива, вогнетривку склокераміку.

Купити чавунну топку на дровах PLAMEN BARUN 1 - 11 кВт гуртом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині!
Характеристики PLAMEN BARUN 1:
| Розміри зовнішні (ШxВxГ) | 750 х 620 х 500 мм | |
| номінальна потужність | 12 кВт | |
| Максимальна потужність | 14 кВт | |
| маса | 125 кг | |
| опалюване приміщення | 160 м 3 | |
| Димохід | Діаметр 180 мм | |
| Розміри встановлення для спалювання (ШхВ) | 750 х 620 мм | |
| Розміри камери згоряння (ШxВxГ) | 560 х 400 х 290 мм | |
| Ефективність: | 71,4% | |
| норма | EN 13229 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 125 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кора, Тирса, Дрова, Тріска, Брикети, Пелети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.3 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 8.6 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Номінальна потужність | 8600 |
| Розташування печі | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 541,50 ₴


