
Опалювальна чавунна піч камін для дому на дровах окремостояча з конфоркою ATENA BLACK ЕКО - 9 кВт
27 775 ₴
23 608,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: CNT00006418
Опалювальна чавунна піч камин на дровах з конфоркою для будинку ATENA BLACK ЕКО - 9 кВт
Піч має гарне оздоблення, яке підвищує естетичну цінність. Печі ATENA виготовлені з високоякісного чавуну. Завдяки високому коефіцієнту тепловіддачі, чавунні печі характеризуються дуже високою ефективністю! Сам процес горіння в печах ATENA ще ефективніший (порівняно зі звичайними чавунними печами), смоляні речовини повністю вигорають, що робить скло топки практично чистим.
Контроль подачі повітря.
Піч обладнана регуляторами подачі повітря. Завдяки цій функції можна легко налаштувати ефективність печі та горіння. Можна впливати на те, як довго горітиме паливо.
Чавунні двері оснащені двостороннім полірованим термостійким склом, що забезпечує чіткий огляд вогню без ефекту туману. Двері додатково ущільнені термостійкою мотузкою, що гарантує безпеку та герметичність.
Піч має товсті чавунні стінки, виготовлені з лиття найвищої якості, які довго зберігають тепло і віддають його ще довго після того, як воно згасне в топці. Топка має чавунну решітку, яка забезпечує ефективну циркуляцію повітря. Піч оснащена нагрівальною плитою, що дозволяє використовувати її також для приготування їжі. Чавунні дверцята каміна мають термостійке керамічне скло, завдяки якому можна контролювати кількість палива. Чавунні двері оснащені міцною сталевою ручкою і ущільнені технічним ущільнювачем, що гарантує герметичність і безпеку.
Купити чавунну піч-камін на дровах ATENA BLACK ЕКО - 9 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики ATENA BLACK:
- Ширина: 460 см
- Висота: 660 см
- Глибина: 340 см
- Топка: чавунні стінки
- Чавунна решітка
- Чавунна нагрівальна плита
- Вага: 100 кг
- Діаметр димоходу: 130 мм
- Підключення до димоходу: зверху/ззаду
- Дефлектор: Так
- Номінальна потужність нагріву: 9 кВт
- Максимальна довжина дров: 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Вага | 90 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Діапазон потужності (кВт) | 6-10 |
| Максимальна довжина поліней | 30 см |
- Ціна: 23 608,75 ₴








