Класична чавунна піч камін на дровах ETIUDA з плитою для опалення та приготування - 9 кВт
Камінна піч ETIUDA - кімнатна піч з високим коефіцієнтом використання тепла для опалення. Завдяки своєму призначенню піч-камін ETIUDA розроблена як класична і функціональна піч, яка не тільки обігріє, але й прикрасить ваше приміщення. Піч ETIUDA має красиві декорації, які підвищують естетичну цінність печі.
Печі ETIUDA виготовлені з високоякісного чавуну. Завдяки високому коефіцієнту тепловіддачі, чавунні печі характеризуються дуже високою ефективністю!
Чавунні дверцята оснащені двостороннім полірованим термостійким склом, що забезпечує чіткий огляд вогню без ефекту туману. Двері додатково ущільнені термостійкою мотузкою, що гарантує безпеку та герметичність.
Контроль подачі повітря.
Піч обладнана регуляторами подачі повітря. Завдяки цій функції можно легко налаштувати ефективність печі та горіння. Можно впливати на те, як довго горітиме паливо.
Піч має товсті чавунні стінки , виготовлені з лиття найвищої якості, які довго зберігають тепло і віддають його ще довго після того, як воно згасне в печі. Топка має чавунну пластинчасту решітку, яка забезпечує ефективну циркуляцію повітря та перенесення золи. Піч оснащена чавунною нагрівальною плитою, що дозволяє використовувати її також для приготування їжі. Чавунні дверцята каміна мають термостійке керамічне скло, завдяки якому ми можемо контролювати кількість палива. Чавунні двері оснащені міцною сталевою ручкою і ущільнені технічним ущільнювачем, що гарантує герметичність і безпеку.
ЕКО-ДИЗАЙН
З новими обмеженнями на опалення вам не доведеться турбуватися про заміну печі в майбутньому. Наша модель відповідає всім вимогам Європейського Союзу щодо спалювання.
Купити чавунну піч-камін на дровах ETIUDA - 9 кВт гуртом і в роздріб можна у нашому інтернет-магазині!
Характеристики ETIUDA:
- Номінальна потужність нагріву: 9 кВт (прибл. 90 м2)
- Розмір духовки: 84 x 48 x 30
- Розмір каміна: 35 х 30 х 30
- ЗАДНІЙ димохід: 120 мм
- Паливо: дрова, брикети
- Вага: 90 кг
- Максимальна довжина дров: 30 см
- Товщина чавунних стінок: 11 мм
- Чавунна решітка
- Нагрівальна плита
- Матеріал: чавун
- Сертифікат: CE / Декларація відповідності виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfService |
| Вага | 90 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Діапазон потужності (кВт) | 6-10 |
| Максимальна довжина поліней | 30 см |
| Площа обігрівання | 90 м.кв. |
- Ціна: 19 316,25 ₴




