Чавунна камінна топка для опалення заміського будинку Kratki Antek 10 DECO - 10 кВт
Відкрийте для себе магію тепла з чавунним каміном ANTEK.
Чавунний камін Kratki ANTEK — це сучасне та ефективне рішення для обігріву, яке відповідає стандартам Ecodesign, забезпечуючи екологічність та високу енергоефективність.
Щільно розташовані теплообмінники в каміні ANTEK максимізують передачу тепла в приміщення, забезпечуючи більш ефективне та рівномірне обігрівання. Стіни топки виготовлені з високоякісного чавуну товщиною 8 мм, що забезпечує міцну конструкцію, стійкість до пошкоджень та тривале утримання тепла, підвищуючи ефективність каміна та знижуючи витрати на його експлуатацію.
Камін ANTEK відповідає вимогам стандартів Ecodesign.
ПЕРЕВАГИ
-
зручна ручка забезпечує легке відкривання та закривання дверцят каміна,
-
передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, що витримує температуру до 600°C,
-
декоративна огорожа полегшує підтримку чистоти в зоні використання та запобігає випаданню дров,
-
зольний ящик, який збирає залишки згорілої деревини, і рухома решітка, що спрощує видалення золи,
-
зменшення утворення сажі завдяки системі чистого скла (повітряний напрямник),
-
максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим теплообмінникам і стінкам топки з високоякісного чавуну товщиною 8 мм,
-
допалювання часток палива завдяки дефлектору, який подовжує шлях димових газів,
-
підвищення ефективності роботи вставки через ручне регулювання тяги димоходу за допомогою вбудованого вала,
-
ручне управління процесом згоряння здійснюється за допомогою ковзного зольного ящика.
Зручність у використанні
Зольний ящик
Полегшує видалення залишків згорілої деревини, роблячи це надзвичайно просто і зручно.
Регулювання подачі повітря
Просте й інтуїтивне. Ковзний механізм дозволяє вручну регулювати подачу повітря, необхідного для правильного горіння.
Контроль тяги димоходу
Ручне регулювання за допомогою вбудованого вала дозволяє краще контролювати процес горіння.
Декоративна огорожа
Запобігає випаданню дров і полегшує підтримання чистоти навколо каміна.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki ANTEK 10 DECO - 10 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki ANTEK 10 DECO
- Ширина: 59.7 мм
- Висота: 62.2 мм
- Глибина: 35.5 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 10 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 66 %
- Діапазон потужності обігріву: 4,5 - 13 кВт
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Вага: 85 кг
- Максимальна довжина дров: 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 85 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 66 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 622 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 597х622х355 мм |
| Глибина | 355 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 4,5 - 13 |
| Максимальна довжина поліней | 33 |
| Стекло | пряме деко |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 597 см |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 34 332 ₴





