
Чавунна кутова вбудована камінна топка для опалення заміського будинку Kratki Amelia DECO права - 21 кВт
109 825 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM000002596
Кутова чавунна топка тривалого горіння для дачі Kratki Amelia - 21 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам та стінці вставки, виготовленій з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена площа теплообміну між гарячими димовими газами і приміщенням завдяки високому димоходу.
Згорання паливних часток забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Підвищена ефективність вставки завдяки ручному контролю тяги димоходу за допомогою вбудованого демпфера.
Ручний контроль процесу горіння здійснюється за допомогою регулятора на зольнику.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина вставки обладнана термостійкою керамікою, що витримує температуру до 660°C.
Дверцята каміна стійкі до напруг та стабільні завдяки закритому профілю. Ущільнення дверей розташоване в профільованому каналі, що забезпечує належне прилягання та захищає від можливого випадання під час роботи.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Велика камера згоряння дозволяє завантажувати велику кількість палива без необхідності частого поповнення.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Елегантна та зручна ручка.
Можливість вирівнювання вставки каміна завдяки регульованим ніжкам.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, що витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
Рама і дверцята каміна виготовлені зі сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах.
Камінна вставка з двома скляними панелями, з’єднаними під кутом (без кронштейнів).
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Amelia DECO - 21 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Amelia
- Ширина: 80.2 мм
- Висота: 106.5 мм
- Глибина: 49.1 мм
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 21 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 10 - 25 кВт
- Вага: 211
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Максимальна довжина дров: 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 211 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | праве |
| Висота | 1065 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 803х1065х491 мм |
| Глибина | 491 см |
| Діапазон потужності (кВт) | 10 - 25 |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 802 см |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 109 825 ₴







