
Кутова чавунна камінна топка вставка на дровах для дачі Kratki Amelia з гільйотиною ліва - 21 кВт
131 026 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000069
Відправка з 03 травня 2026Повітряна камінна топка кутова чавунна Kratki Amelia з гільйотиною ліва - 21 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам та стінці вставки з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена площа теплообміну між гарячими димовими газами та приміщенням завдяки високому димоходу.
Згорання паливних часток забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Ручний контроль процесу горіння здійснюється за допомогою регулятора на зольнику.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Декоративний бар'єр допомагає підтримувати порядок і запобігає випаданню дров.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Зольний ящик / зольник, де збираються залишки згорілого дерева, а також решітка для легкого видалення золи.
Велика камера згоряння дозволяє завантажувати велику кількість палива без необхідності частого поповнення.
Зменшене осідання сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Елегантна та зручна ручка.
Можливість вирівнювання вставки каміна завдяки регульованим ніжкам.
Подвійна система відкривання дверцят: підйом (гільйотина) і бокове відкривання. Підйомні дверцята полегшують завантаження дров, а механізм бокового відкривання дозволяє легко очищувати скло.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Рама і дверцята каміна виготовлені зі сталі, призначеної для роботи при високих температурах.
Камінна вставка з двома скляними панелями, з’єднаними під кутом (без кронштейнів).
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Amelia - 21 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Amelia
- Ширина: 92.6 мм
- Висота: 137.6 мм
- Глибина: 58.6 мм
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 21 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 10 - 25 кВт
- Вага: 285
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Підйом вгору
- Форма скла топки: Кутове
- Кількість скел у дверцятах: 2
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Максимальна довжина дров: 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 285 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1376 мм |
| Глибина | 586 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 926 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 926х1376х586 мм |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Стекло | ліве |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 131 026 ₴



