
Вбудована чавунна камінна топка тривалого горіння для дачі Kratki Amelia з водяним контуром - 15 кВт
125 583 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000000480
Відправка з 03 травня 2026Топка з чавуну для каміна на дровах Kratki Amelia з водяним контуром - 15 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам та стінкам вставки з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Згорання паливних часток завдяки дефлектору, який подовжує шлях димових газів.
Підвищена ефективність вставки через ручне регулювання тяги димоходу за допомогою вбудованого демпфера.
Ручний контроль процесу горіння за допомогою регулятора на зольнику.
БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ
Ідеальна герметичність забезпечується завдяки міцним зварним швам, виконаним у захисному середовищі інертного газу.
Усі сталеві елементи вирізані лазером і вигнуті на верстатах з ЧПУ.
Захист від перегріву забезпечується вбудованою спіральною трубкою з вхідним/вихідним з’єднувачем 1/2".
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Класичний перед вставки оснащений термостійкою керамікою, що витримує температури до 660°C.
Декоративний бар'єр допомагає підтримувати порядок та запобігає випаданню дров.
Система холодної ручки, яка знижує ризик опіків завдяки можливості її знімання під час горіння.
Рухома решітка та зольник дозволяють легко очищувати вставку.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Amelia - 15 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Amelia
- Ширина: 75 мм
- Висота: 95.9 мм
- Глибина: 51.1 мм
- Вага: 201 кг
- Діаметр димоходу: 220 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність максимальна: 15 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 85 %
- Діапазон потужності обігріву: 7-18 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
- Водна місткість: 60 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 201 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 959 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 750х959х511 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 7 - 18 |
| Місткість води (l) | 60 |
| Максимальна довжина поліней | 50 |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 125 583 ₴
