
Широкоформатна топка зі сталі для каміна вбудована на дровах Kratki Arke 95 для опалення будинку - 14 кВт
82 226 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00000798
Відправка з 03 травня 2026Вбудована камінна топка касета тривалого горіння Kratki Arke 95 - 14 кВт
ARKE касета — це закритий тип каміна, який встановлюється у вже існуючі відкриті каміни. Її простий та елегантний вигляд поєднується з відмінними характеристиками обігріву. Окрім того, касета оснащена системою чистого скла, яка разом із окремим контейнером сприяє легкому очищенню.
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Більш ефективне горіння та триваліше утримання температури забезпечуються облицюванням камери згоряння керамічним матеріалом TERMOTEC, який накопичує тепло та підвищує температуру в топці.
Повне згоряння пилу досягається завдяки дефлектору, який подовжує шлях димових газів. Це підвищує ефективність горіння, забезпечує краще використання енергії та зменшує викид шкідливих речовин в атмосферу.
Касета оснащена турбінами, розташованими під камерою згоряння, з трьома рівнями управління вентиляторами:
- Позиція 0 — турбіни вмикаються автоматично та працюють на зниженій швидкості, коли датчик досягає температури 50°C (датчик знаходиться під зольником на передній частині пристрою).
- Позиція 1 — турбіни працюють постійно на зниженій швидкості незалежно від роботи касети.
- Позиція 2 — турбіни працюють постійно на повній швидкості незалежно від роботи касети.
Турбіни забезпечують циркуляцію повітря у пристрої, ефективніше передаючи тепло в приміщення.
Регулювання повітря, відоме як "повітряна завіса", здійснюється за допомогою механізму, встановленого над дверцятами вставки. Відкриття механізму дозволяє повітрю входити у верхню частину вставки, де відбувається згоряння газів, що утворюються під час горіння деревини. Це значно знижує викиди шкідливого CO в атмосферу. Повітря, спрямоване на планку, "змітає" скло, запобігаючи його забрудненню сажею.
Крім того, можна подати свіже повітря до камінної вставки ззовні, встановивши повітрозабірник. Для цього необхідно придбати спеціальний патрубок і адаптований зольник. Підключення повітрозабірника можливе лише для вставок, виготовлених після 1 травня 2018 року.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Передня частина вставки оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Скло сертифіковане на відповідність вимогам якості та безпеки.
Корпус і передня частина вставки стійкі до високих температур завдяки використанню високоякісної сталі.
Відмінна герметичність забезпечується завдяки зварюванню у захисному середовищі інертного газу. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання та гнуться на верстатах із ЧПУ.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Легше утримувати вставку в чистоті завдяки зольній решітці та контейнеру для золи.
Зменшене осідання сажі забезпечується системою чистого скла (повітряна завіса). Повітряна завіса відокремлює скло від камери, завдяки чому скло не забруднюється та випромінює більше тепла в приміщення.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Вставка оснащена декоративним склом, яке надає їй елегантного та сучасного вигляду. Це рішення візуально збільшує передню частину вставки та підкреслює вигляд полум'я.
Дверцята вставки мають зручну ручку.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, що регламентує максимальний рівень викидів CO.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Arke 95 - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Arke 95
- Ширина: 102 мм
- Висота: 62 мм
- Глибина: 47 мм
- Вага: 154 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 83 %
- Діапазон потужності обігріву: 6-16,5 кВт
- Максимальна довжина дров: 50 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 154 кг |
| Вид топки | Касета |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Широкоформатне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 1020х620х470 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6-16,5 |
| Максимальна довжина поліней | 50 |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 82 226 ₴



