
Чавунна дров'яна піч Kratki KOZA K10 окремостояча для обігріву та приготування їжі вдома та на дачі 9.5 кВт 130мм
39 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: LM000002020
+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 109 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9.5 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 568 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 776 ₴








