
Піч-камін із чавуну на дровах Kratki KOZA K6 Ø 130 8 кВт для опалення будинку з автокеруванням подачі повітря
45 267 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002010
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна чавунна піч буржуйка Kratki Koza K6 Ø130 8 кВт окремостояча для обігріву будинку дачі котеджу з автоматичним регулюванням подачі повітря
Камін на ніжках має міцні стінки з високоякісного чавуну товщиною 8 мм, що дозволяє максимально довго зберігати тепло. Безпечний і зручний для опалення житлових приміщень. Піч з автоматичним керуванням подачею повітря, завдяки чому обсяг дров, необхідних для горіння, зменшується на 30%. Встановлений термостат не тільки економить дрова, але й робить піч більш комфортною у використанні, оскільки інтенсивність горіння регулюється автоматично. Чавунні дверцята мають жароміцне керамічне скло. Ручне керування процесом згоряння через зольник. Система "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки". Вихід димаря: верхній/задній.

Технічні дані:
Номер за каталогом: KOZA/K6/130/ASDP
Номінальна потужність: 8 кВт
Діапазон теплової потужності: 7,0-11,0 кВт
ККД опалення: 70%
Температура відпрацьованих газів: 320℃
Максимальна довжина колод: 35 см
Колір: чорний
Версія: передня панель
Система відчинення дверей: лівостороння
Енергетичний клас: А
Сертифікація/відповідає вимогам: Ekodesign
Діаметр вихідного отвору димоходу: 130 мм
Ширина: 57,8 см
Висота: 66,8 см
Глибина: 49 см
Вага: 120 кг
Додаткове обладнання:
Автоматичне керування подачі повітря.
Додаткова інформація:
Особливості дизайну: Зольник
Тип фронту: Чавунна передня панель з керамічним склом
Вид палива: Дрова (витримана деревина листяних порід ≤20%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 120 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 668 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 45 267 ₴





