
Опалювально-варочна чавунна піч камін на дровах Kratki KOZA K10 Ø150 9,5 кВт на ніжках з автоподачею повітря
42 307 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002024
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна окремостояча піч камін із чавуну Kratki Koza K10 буржуйка з конфорками для опалення та приготування їжі вдома та на дачі 150 мм 9,5 кВт
Прямокутна піч на ніжках із високоміцного чавуну завтовшки 8 мм, що забезпечує максимальне використання тепла. Зручна та безпечна для обігріву житлових приміщень та приготування їжі, має варильну поверхню (конфорки). Камін оснащений термостатом з автоматичним керуванням подачею повітря, що дозволяє економити дрова на 30%, а також робить піч більш комфортною у використанні, оскільки інтенсивність горіння регулюється автоматично. Дверцята з термостійким керамічним склом. У каміні присутні чавунні колосникові грати і зольник (знімний і легко очищується). Система "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки". Вихід димаря: верхній/задній.

Номер за каталогом: KOZA/K10/150/ASDP
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 9.5 кВт
ККД опалення: 75%
Енергетичний клас: А
Відповідає вимогам: Ekodesign
Вага: 110 кг
Матеріал: чавун
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм.
Температура вихлопних газів: 325°C
Викид СО (при 13% O₂)≤: 0,15%
Габаритні розміри (ширина x висота x глибина): 38,9 х 73 х 56,8 см
Тип палива: витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Максимальна довжина поліна: 35 см.
Додаткове обладнання:
Автоматичне керування подачею повітря
Інформація про продукт:
Піч виготовлена з чавуну.
Чавун, мінімальна товщина 8 мм.
Ростика. Чорний колір.
Стрілчасте скління – ширина 17 см.
Система "чисте скло".
Система "холодна ручка".
Дефлектор – згоряння частинок палива. Подовжує шлях газів, що відходять.
Над склом – регулювання вторинного повітря.
Під склом – регулювання первинного повітря.
Дверцята відкриваються вліво.
Можливість встановлення виходу газів, що відходять, ззаду або зверху печі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 110 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9.5 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 730 см |
| Глибина | 568 см |
| Ширина | 389 см |
- Ціна: 42 307 ₴





