
Воздушная каминная топка угловая встраиваемая на дровах Kratki Blanka для опалення будинку, ліва - 11 кВт
95 290 ₴
- Під замовлення
- Код: 00000000100
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 667-83-39
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 154 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Кутове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 994 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 768 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | ліве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 290 ₴






