
Камінна чавунна піч на дровах буржуйка Kratki KOZA K7 опалювальна тривалого горіння для будинку дачі 5 кВт
27 826 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000000568
Дров'яна піч буржуйка з чавуну для повітряного опалення Kratki Koza K7 Ø130 камін окремостоячий для обігріву житлових приміщень 5 кВт
Прямокутна піч на ніжках із міцного чавуну найвищої якості товщиною 8 мм. Забезпечує максимальне використання енергії. Зручна та безпечна для опалення заміського будинку, котеджу, дачі. Гарний та приємний дизайн каміну. Дверцята обладнані жароміцним керамічним склом (витримує до 660°C). Ручне керування процесом згоряння через зольник. Знижений осад сажі завдяки системі "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки" дозволяє легко знімати ручку і додавати дрова в процесі використання печі. Вихід димаря: верхній/задній.

Технічні дані:
Номер за каталогом: KOZA/K7
Номінальна потужність: 5 кВт
Діапазон теплової потужності: 3,0-8,0 кВт
ККД опалення: 70%
Температура відпрацьованих газів: 300℃
Максимальна довжина колод: 30 см
Матеріал: чавун
Колір: чорний
Система відчинення дверей: лівостороння
Енергетичний клас: А
Сертифікація/відповідає вимогам: Ekodesign
Діаметр вихідного отвору димоходу: 130 мм
Ширина: 53,6 см
Висота: 55,7 см
Глибина: 41,3 см
Вага: 75 кг
Додаткова інформація:
Особливості дизайну: Зольник
Тип фронту: Чавунна передня панель з керамічним склом
Вид палива: Дрова (витримана деревина листяних порід ≤20%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 75 кг |
| Види твердого палива | Дрова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Температура диму з труби | 300 град. |
| Тип палива | Тверде |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 557 мм |
| Глибина | 413 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 536 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Да |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тепломність печі | З великою теплоємністю |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 8 мм |
| Номінальна потужність | 5.0 |
- Ціна: 27 826 ₴




