
Вбудована камінна топка з повітряним опаленням Kratki Franek топка із чавуну для каміна на дровах - 14 кВт
102 663 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002314
Відправка з 03 травня 2026Топка для каміна вбудована закрита, чавунна топка для дачі Kratki Franek - 14 кВт
МАКСИМАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ
Максимальне використання тепла завдяки густо розташованим радіаторам і стінкам камінної вставки, виготовленим із високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Повне згоряння паливних частинок забезпечується дефлектором, який подовжує шлях димових газів.
Потрійна система вентиляції камери згоряння: первинне повітря, вторинне повітря, що подається під колосник через отвори на задній стінці. Також передбачена система чистого скла (повітряна завіса).
Ручне керування процесом горіння здійснюється за допомогою регулятора зольника.
Подача повітря лише ззовні завдяки вбудованому зовнішньому повітрозабірнику діаметром 125 мм.
БЕЗПЕКА НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ
Декоративна огорожа допомагає підтримувати порядок і захищає від випадання дров.
ЕКОЛОГІЧНЕ ГОРІННЯ
Пристрій відповідає вимогам стандартів Ecodesign та обмеженням стандарту BImSchV 2, які регламентують максимальний рівень викидів CO.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Велика камера згоряння дозволяє завантажувати значну кількість палива без необхідності частого додавання.
Зменшення відкладень сажі завдяки системі чистого скла (повітряна завіса).
Рухомий двосекційний чавунний димовідвід із регулюванням на 360°, який можна спрямувати вгору або назад.
Рухомий двосекційний чавунний колосник.
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Декоративне, термостійке скло, яке витримує температуру до 660°C, надає каміну сучасного та елегантного вигляду, візуально збільшуючи передню частину вставки.
![]()
Купити чавунну камінну топку Kratki Franek - 14 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Franek
- Ширина: 80 мм
- Висота: 96.9 мм
- Глибина: 47.6 мм
- Вага: 276 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 14 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 81 %
- Діапазон потужності обігріву: 6.0 - 17.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 60 см
- Матеріал топки: Чавун
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Пряме
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 276 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність шибера | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Пряме |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 969 мм |
| Глибина | 476 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 800х969х476 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 6.0 - 17.0 |
| Максимальна довжина поліней | 60 см |
| Колір | Чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 102 663 ₴





