На сьогоднішній день вінок з ялинових гілок яскрава новорічна прикраса, яким допоможе створити святкову атмосферу і надати відчуття Різдва, що наближається.
Вінок штучний Хвоя Premium білий для декорацій та оформлення приміщень
Елегантний литий вінок Хвоя Premium зі штучної хвої чудово виглядає на вхідних дверях, каміні, а також може стати центральною окрасою святкового столу. Його можна використовувати для прикраси альтанки, де, можливо, проходитиме частина свята. Легко декорується кульками, стрічками, шишками, бантами, свічками та гірляндами.

Характеристики:
- Матеріал - поліетилен
- Колір хвої - білий
- Діаметр – 45, 55, 60 см
- Вага – 0,5, 0,8, 0,9 кг
Купити литий вінок на двері Хвоя Premium білий d-45 см можна в нашому інтернет-магазині GoodsDream!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 45 см |
| Довжина | 42 см |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Різдвяний вінок |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
| Довжина, см | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

