Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина | 42 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Різдвяний вінок |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
| Довжина, см | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
