
Чавунна піч для повітряного опалення Kratki KOZA K8 на дровах тривалого горіння з автоподачею повітря 9 кВт
47 368 ₴
- Під замовлення
- Код: LM000002012
Відправка з 03 травня 2026Дров'яна піч камін буржуйка Kratki Koza K8 Ø130 з чавуну для повітряного опалення будинку котеджу дачі на ніжках з термостатом 9 кВт
Камінна піч на ніжках з високоякісного чавуну товщиною 8 мм, що дозволяє максимально використовувати тепло. Має високий коефіцієнт тепловіддачі. Зручна та безпечна для обігріву житлових приміщень. Камін обладнаний автоматичним керуванням подачі повітря, що дозволяє економити дрова на 30%, а також робить піч більш комфортною у використанні, оскільки інтенсивність горіння регулюється автоматично. Ручне керування процесом згоряння через зольник. Дверцята мають термостійке керамічне скло (витримує до 660°C). Система "чисте скло" (повітряний дефлектор). Система "холодної ручки". Вихід димаря: верхній/задній.

Технічні дані:
Номер за каталогом: KOZA/K8/ASDP
Матеріал: чавун
Номінальна потужність: 9 кВт
Діапазон теплової потужності: 5,0-11,0 кВт
ККД опалення: 75%
Температура відпрацьованих газів: 300℃
Максимальна довжина колод: 35 см
Колір: чорний
Версія: передня панель
Система відчинення дверей: лівостороння
Енергетичний клас: А
Сертифікація/Відповідає вимогам: Ekodesign
Діаметр вихідного отвору димоходу: 130 мм
Ширина: 66,6 см
Висота: 62,6 см
Глибина: 38,2 см
Вага: 125 кг
Додаткове обладнання:
Автоматичне керування подачею повітря
Додаткова інформація:
Особливості дизайну: Зольник.
Тип фронту: Чавунна передня панель з керамічним склом
Вид палива: Дрова, витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 125 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 300 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 626 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 666 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 47 368 ₴






