
Кахельна опалювальна піч камін Kratki NADIA MILANO сталева на дровах тривалого горіння біла 7 кВт
201 266 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00002887
Відправка з 03 травня 2026Кахельна піч камін на дровах Kratki NADIA MILANO окроемостояча для повітряного опалення тривалого горіння із сталі біла плитка - 7 кВт
Камінна піч із високоміцної сталі Kratki NADIA MILANO з кахельним облицюванням у ретро-стилі ідеально підходить під стилізований інтер'єр. Завдяки простій геометричній формі чудово виглядає у сучасних приміщеннях. Корпус та передня частина печі стійкі до дії високих температур за рахунок використання сталі високої якості. Це також забезпечує стабільність та безпеку всієї конструкції. Камін має жароміцне керамічне скло (витримує до 660 °С). Облицювання корпусу широкоформатною глянсовою плиткою підвищує час тепловіддачі і є додатковим джерелом тепла після згасання вогню. Теплонакопичувальний матеріал Termotec підвищує температуру в камері згоряння. Завдяки двом дефлекторам відбувається повне згоряння палива, що підвищує ефективність спалювання та забезпечує максимальне використання енергії. Це також мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу. Скло в дверцятах не забруднюється від кіптяви завдяки системі «чисте скло». Регульовані опори і регульований на 360° димохід дозволяють використовувати піч при різних варіантах монтажу. Піч екологічна та відповідає вимогам стандартів EcoDesign та BImSchV 2.

Технічні характеристики та загальні дані:
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 7 кВт
Діапазон теплової потужності: 3.0 – 9.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 200 мм
Система відчинення дверей: лівостороння
Максимальна довжина колод: 30 см
Температура відпрацьованих газів: 245℃
Фізичні параметри:
Вага: 274 кг
Ширина: 77,5 см
Висота: 148,3 см
Глибина: 57,7 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,1%
Викид пилу: 38 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 7 кВт
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 105,4
Сертифікація/відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Особливості дизайну: Повітрозабірник, декоративне скло
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 274 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання кахлями |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 245 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1483 мм |
| Глибина | 577 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 775 мм |
- Ціна: 201 266 ₴







