Сучасна камінна топка тунель для опалення будинку Kratki Lucy - 12 кВт
Топка LUCY вирізняється елегантним декоративним склом GLASS, яке надає йому сучасного й стильного вигляду. Завдяки цьому він ідеально вписується в будь-який інтер’єр, стаючи не лише джерелом тепла, але й яскравою окрасою вашого дому.
З потужністю 12 кВт топка LUCY забезпечує ефективний і рівномірний обігрів середніх і великих приміщень, гарантуючи тепловий комфорт у холодні дні. Інноваційні технології, використані в конструкції каміна, забезпечують максимальну ефективність горіння й оптимальне використання енергії. Облицювання камери згоряння матеріалом TERMOTEC сприяє тривалому збереженню тепла й ефективнішому згорянню, що підвищує температуру в топці та сприяє допалюванню частинок палива, мінімізуючи викиди шкідливих речовин.
Ми впевнені у якості нашого обладнання.
Обираючи наш продукт, ви отримуєте спокій, простоту у використанні та задоволення від покупки.
Топка LUCY відповідає вимогам ECOPROJEKT, а також суворим німецьким стандартам BlmSchV II.
Вона розроблена для будинків із системами рекуперації.
ПЕРЕВАГИ:
- Скло з естетичним чорним декором надає печі елегантного вигляду.
- Перфорована ручка забезпечує природне охолодження.
- Тривале збереження тепла завдяки облицюванню камери згоряння акумулюючим матеріалом TERMOTEC.
- Інтуїтивне управління подачею повітря.
- Чавунна решітка та сталевий зольник.
- Система "чисте скло" для підтримки прозорості скла.
- Термостійке скло витримує температури до 600°C.
- аглиблена камера згоряння вміщує більше дров і запобігає висипанню попелу в приміщення під час підкладання.
- Регульовані ніжки компенсують нерівності підлоги та забезпечують стійке встановлення печі.
- Триповітряна система аерації камери згоряння сприяє високій ефективності процесу горіння.
- Подвійна система дефлекторів подовжує шлях димових газів для оптимального використання енергії.
- Рухомий димохідний вихід із регулюванням на 360° спрощує монтаж і адаптацію до різних умов установки.
- Забір повітря через зовнішній патрубок діаметром 125 мм.
- Відмінна герметичність завдяки міцним швам, виконаним у середовищі інертного газу; сталеві компоненти прецизійно вирізані лазером і зігнуті на сучасних верстатах із ЧПК.
- Відповідає критеріям ECODESIGN та суворим німецьким стандартам BlmschV II.
- Розроблена для будинків із системами рекуперації.
![]()
Купити сталеву камінну топку Kratki Lucy - 12 кВт можна в нашому інтернет-магазині гуртом і в роздріб!
Характеристики Kratki Lucy
- Ширина: 65.4 мм
- Висота: 128.7 мм
- Глибина: 42 мм
- Вага: 165 кг
- Діаметр димоходу: 200 мм
- Виробник: Kratki
- Країна-виробник: Польща
- Потужність номінальна: 12 кВт
- Коефіцієнт корисної дії: 80 %
- Діапазон потужності обігріву: 5.0 - 15.0 кВт
- Максимальна довжина дров: 35 см
- Матеріал топки: Сталь
- Тип топки: Закрита
- Спосіб відчинення дверцят топки: Бічне відчинення
- Форма скла топки: Тунельне
- Кількість скел у дверцятах: 1
- Система очищення скла: Обдув скла потоком повітря
- Режим роботи топки: Тривале горіння
- Під'єднання до димоходу: Верхнє
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 165 кг |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Тип топки | Закрита |
| Форма скла топки | Скло з двох сторін |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1287 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 654 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 654х1287х420 мм |
| Діапазон потужності (кВт) | 5.0 - 15.0 |
| Максимальна довжина поліней | 35 см |
| Колір | Чорний |
| Колір топки | чорний |
| Енергоефективність | А |
- Ціна: 118 315 ₴






Відправка з 04 травня 2026