
Сучасна дров'яна піч зі сталі Kratki KOZA PICARD окремостояча для повітряного опалення будинку дачі 9 кВт
62 171 ₴
- Під замовлення
- Код: CNT00006598
Відправка з 03 травня 2026Сталева вертикальна піч на дровах Kratki KOZA PICARD циліндрична тривалого горіння для обігріву заміського будинку дачі 9 кВт
KRATKI KOZA PICARD — окремо стояча піч із високоміцної сталі із закругленою передньою стороною, яка унікальним чином підкреслює прекрасний огляд вогню. Сучасний камін PICARD – відмінне рішення для тих, хто шукає безпечний, зручний, екологічний пристрій із максимальним використанням енергії. Внутрішня частина печі облицьована інноваційним матеріалом Termotec, який акумулює тепло та підвищує температуру в печі. Міцна ковзна ручка полегшує герметичне закриття дверей. Під топкою розташована додаткова закрита камера, де прихована система зовнішнього підведення повітря. Відкривається камера завдяки інтуїтивно зрозумілій системі push to open, яка не вимагає додаткової ручки.
Пристрій відповідає вимогам Ecodesign та стандарту BImSchV 2, що визначає максимальний викид CO. Частинки палива згоряють завдяки дефлектору, що розширює шлях вихлопних газів. Цей процес підвищує ефективність згоряння та забезпечує краще використання енергії, тим самим зводячи до мінімуму викиди шкідливих речовин в атмосферу. Додатково на виході вихлопних газів встановлена заслінка, що виконує аналогічну функцію дефлектора, що ще більше підвищує ефективність пристрою.
Повітря подається зовні через вбудований повітрозабірник діаметром 100 мм. Сам забірник можна підключити до плити ззаду чи знизу. Він керується регулятором, розташованим під дверима, що унеможливлює помилки через неправильне використання. Весь механізм працює тихо та без збоїв. Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря – подається під колосникові ґрати; вторинний – через отвори у задній стінці.
Дверцята каміна обладнані термостійким керамічним склом, яке витримує температуру до 660°C. Корпус та передня панель печі також стійкі до дії високих температур за рахунок використання високоякісної сталі. Що також забезпечує стабільність усієї конструкції.
Піч легко підтримувати в чистоті завдяки знімним гратам і контейнеру для збору золи. Скло дверцят залишається чистим завдяки системі «чистого скла» (повітряна завіса відокремлює скло від каміна).
У каміні є можливість встановлювати вихідний отвір димоходу у верхній та задній частині пристрою (для встановлення отвору ззаду потрібно купувати верхню кришку плити).
Гарантія 5 років.

Технічні характеристики та загальні дані:
Позначення у каталозі: KOZA/PICARD
Виробник: Kratki (Польща)
Матеріал: сталь
Колір корпусу: чорний
Колір підкладки: білий
Вид палива: Дрова
ККД опалення: 80%
Номінальна потужність: 9 кВт
Діапазон теплової потужності: 8.0 – 12.0 кВт
Діаметр вихідного отвору димоходу: 150 мм
Діаметр повітрозабірника: 100 мм
Закриття: Ні
Система відчинення дверей: лівостороння
Температура відпрацьованих газів: 196℃
Фізичні параметри:
Вага: 137 кг
Ширина: 51,8 см
Висота: 126,1 см
Глибина: 52,2 см
Енергетична ефективність:
Енергетичний клас: А
Викиди CO (при 13% O₂) ≤0,097%
Викид пилу: 29 мг/Нм3
Теплова потужність для опалення приміщень: 9 кВт
Сезонна ефективність опалення: 70%
Індекс енергоефективності (ІЕЕ): 106
Відповідність вимогам: Ekodesign та BImSchV 2
Додаткова інформація:
Вид палива: Витримана деревина листяних порід (вологість ≤20%)
Тип фронту: Сталева передня панель з керамічним склом
Особливості дизайну: Зольник, облицювання камери згоряння
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 137 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 196 град. |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип печі | Одноярусна |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1261 мм |
| Висота скла дверцят | 430 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 518 мм |
| Ширина скла дверцят | 341 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
- Ціна: 62 171 ₴









